ÖVRIGT / Mattor / Torba 7358294
nr 735 8294
Torba
Yomut, tidigt 1900-tal, 40x85
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 januari 2012
kl 18:22:29
23/1 12:51:12